اعلام جوایز AN برای بهترین طراحی سال 2024

روزنامه معمار دوازدهمین جوایز سالانه بهترین طراحی برای ارسال باز است و امسال این رقابت جهانی شده است. جایزه پروژه محور بهترین طراحی را در فضای داخلی، نما، ساختمان، مناظر و دسته های دیگر می شناسد. بر خلاف تکرارهای قبلی که فقط برای شرکت های آمریکای شمالی باز بود، جوایز 2024 برای شرکت ها و پروژه ها در هر بخشی از جهان آزاد است.

همزمان با تعداد بیشتری از متقاضیان، ماما دسته ها را در داخل رقابت نیز گسترش داده ایم. امسال، مقوله استفاده مجدد تطبیقی ​​به دسته‌های مسکونی، تجاری، آموزشی و مهمان‌نوازی تقسیم شد تا مقیاس عادلانه‌تری برای مقایسه در طول فرآیند داوری ارائه شود. برای مقوله نوسازی ساختمان (با همین زیرمجموعه ها) هم همین کار انجام شد. علاوه بر این، دسته های محل کار و مسکونی بر اساس اندازه و محدوده تقسیم می شوند. در حال حاضر در مجموع 53 دسته در این رقابت وجود دارد، از جمله جایزه پروژه معماران نوظهور، جایزه ای برای شیوه هایی که در پنج سال گذشته برای ارسال آثارشان ایجاد شده است. این جایگزین جایزه معماران جوان از سال گذشته است که متقاضیان را ملزم به ارسال مجموعه آثار می کرد. در عوض، جایزه پروژه معماران نوظهور مستلزم ارائه مطالب مربوط به یک پروژه خاص است – اگرچه متقاضیان مطمئناً می توانند بیش از یک بار با پروژه های مختلف وارد شوند.

درخواست ها در حال حاضر تا آخرین مهلت 13 سپتامبر و ثبت نام زودهنگام پرندگان تا 2 آگوست باز است. دانش آموزان می توانند کار خود را با نرخ تخفیف ارسال کنند (تخفیف 200 دلاری) که به طور خودکار در هنگام پرداخت اعمال می شود. معماران نوظهور همچنین می‌توانند با استفاده از کد EERGING EARLY در هنگام پرداخت در طول دوره ثبت نام اولیه پرنده و EMERGING پس از آن، تقریباً با 50 درصد تخفیف در هزینه ورودی درخواست دهند.

برندگان یک نسخه محدود، چاپ آرشیوی از Archigram، با امضای اعضای Archigram دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، برندگان به صورت آنلاین در نشانی اینترنتی منتشر خواهند شد روزنامه معمار و در شماره سالانه بهترین نشریات.

درباره واجد شرایط بودن بیشتر بیاموزید، فهرست کامل دسته‌ها را مشاهده کنید، و درخواست را از اینجا شروع کنید – و منتظر نمایش هیئت داوران بعدی باشید.منبع: https://www.archpaper.com/2024/06/announcing-an-2024-best-of-design-awards/

تحریریه کتب معماران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *