بال های جدید Art Omi در Chatham، نیویورک افتتاح شد

که در هنر اومی، مجموعه ای از غرفه های جدید طراحی شده توسط معمار در 190 هکتار از چشم انداز روستایی در Chatham، نیویورک امتداد خواهند داشت. پروژهپروژه Art Omi Pavilions @ Chatham که به طور رسمی در ماه می افتتاح شد، کار خود را بر روی 18 غرفه کربن خنثی که با همکاری هنرمندان و کلکسیونرها طراحی شده اند، آغاز خواهد کرد. این پروژه چند مرحله ای شامل هنرمندانی مانند آلیس آیکوک و فیروزه دایسون شرکت های معماری مانند خاک، جهان/، و معماران BKSK.

مرحله اول شامل سه بال است: که من با همکارانی که در حال حاضر روی دو اثر کار می کنند صحبت کردم: مجسمه ساز آلیس آیکوک و جان/، BKSK و مجموعه داران هنری. سوزان و مایکل هرتBKSK همچنین در حال طراحی مرکز بازدیدکنندگان جدید برای سایت است.

سوئیت BKSK با سوزان و مایکل هرت یک ساختمان مینیمالیست است که طراحی آرام و منزوی را ارائه می دهد. این شامل یک پوشش فلزی راه راه و پانل های چوبی است که برای برجسته کردن هنر و منظره طراحی شده است. این سازه دو طبقه عمود بر یک خط الراس امتداد دارد تا بتواند «در درون تپه پنهان شود».

BKSK پاویون سوزان و مایکل هرت را طراحی کرد. (از معماران BKSK)

کریولین گفت که این غرفه “به معنای واقعی کلمه در زمین ادغام شده است به طوری که سطح پایینی ساختمان با زمین در تعامل است.”

این غرفه دارای آثار هنری از مجموعه هنری گسترده هورت خواهد بود. مجموعه داران آثار هنری می خواستند که ساختمان حداکثر انعطاف پذیری را فراهم کند تا بتوان انواع رسانه ها و سبک ها را به درستی نمایش داد. بر این اساس توجه به نور و ارتباط آن با اثر نمایش داده شده منبع اطلاعات زیادی در طراحی بود.

کرولین گفت: “ما سعی می کنیم در استفاده از نور طبیعی بسیار استراتژیک باشیم تا بتوانیم در نمایشگاه ها انعطاف پذیری داشته باشیم.” این نمایشگاه شامل چند لحظه بسیار مجزا است که در آن نور طبیعی وارد می شود و می توان به سایت نگاه کرد.

علاوه بر این، BKSK همچنین در حال طراحی مرکز بازدیدکنندگان جدید در محل است. این چهارمین سازه در حال ساخت به عنوان بخشی از فاز اول است. این مرکز که دارای سقف چوبی معلق بزرگ با چشم اندازی از کوه های Catskills است، شامل یک کافه و فضاهای آموزشی خواهد بود. این دو اثر به هم مرتبط هستند، اما غرفه، همانطور که کرولین آن را توصیف کرد، “متمایز” از مرکز بازدیدکننده و در عین حال “آگاه” از حضور آن است.

مرکز بازدیدکنندگان BKSK دارای سقف معلق و چشم اندازهای وسیع است. (از معماران BKSK)

جوآن کرولین از BKSK گفت: «ما (مرکز بازدیدکنندگان) را مکانی برای راهنمایی و ایفای نقش یک میزبان خوب می‌بینیم. که در یک مصاحبه، یکی از حاضران گفت: «مرکز سعی می‌کند تا حدودی ساکت باشد، اما در درجه اول خوش‌آمدگو باشد، فقط برای اطمینان از اینکه مردم – به‌ویژه آن‌هایی که ممکن است بازدیدکنندگان هنر یا هنردوست نباشند، اما خودشان را اینجا پیدا کنند – احساس می‌کنند که این یک چیزی است. مکان “این متعلق به همه است.”

با این حال، هر غرفه به سایت و چشم انداز Art Omi پاسخ می دهد، و تبدیل به یک توسعه از برنامه های فرهنگی در حال حاضر قوی مرکز می شود. جنگل‌ها، مراتع و تالاب‌ها برای بازدید بازدیدکنندگان باز است، اما برای تکمیل بخش کوشک جدید، معماران منظر را جمع آوری کنید او طراحی منظره را انجام خواهد داد. از جمله اهداف این شرکت، غنی سازی محیط فعلی و گسترش تاج درخت است. مسیرهای مرتعی و جنگلی جدید نیز برای بازدید بازدیدکنندگان اضافه خواهد شد.

کرولین گفت: “هر غرفه اول به طور جداگانه به سایت پاسخ می دهد، در مرحله دوم به کار خاص، و هر کدام شخصیت متفاوتی دارند، اما همه آنها به زمین احترام می گذارند، زیرا یک سایت واقعا زیبا است.”

غرفه ای که توسط مجسمه ساز آلیس آیکوک با همکاری جان اداره می شود، از این رابطه بین هنر و منظر صحبت می کند. سقفی با روبان شیشه ای بزرگ – طراحی شده برای وارد کردن نور طبیعی به فضای استودیو و انعکاس آسمان – به سمت چمن شیبدار است. درختان از منافذی که عمداً قرار داده شده اند، می پیچند. در مصاحبه با کهفیلیپ کاستیو از Jahn این غرفه را به عنوان “در حال رشد از چشم انداز” توصیف کرد.

غرفه Alice Aycock با همکاری Jan است و شامل 5000 فوت مربع فضای نمایشگاهی برای میزبانی مجسمه های او است. (بادمجان/)

اکوک، این شهر به خاطر مجسمه های مارپیچی بزرگش معروف استAycock با طراحی اشکال ساختاری غریبه نیست. او در جستجوی الهام بخش غرفه، به کارهای قبلی خود روی آورد، به ویژه… کمی ساختمانی با سقف خاکی. او گفت که“من مثل یک معمار کار می کنم.” Aycock قبل از همکاری با Castillo، طراحی های غرفه را در استودیوی خود تکمیل کرد. این دو قبلاً با هم همکاری کرده بودند و آیکوک مجسمه‌ای را برای فضای داخلی به پایان رساند 1301 خیابان پنسیلوانیاساختمان/جهان.

آیکوک گفت: «ما واقعاً یکدیگر را (برای سوئیت) انتخاب کردیم و یک هم افزایی بین ما وجود داشت.

این غرفه از حس انباری گالری‌های هنری صنعتی در شهر نیویورک تقلید می‌کند – که البته آیکوک آن را به خوبی می‌داند. این ساختمان سقف های بلند و حدود 5000 فوت مربع فضا را برای مونتاژ و نصب آثار Aycock ارائه می دهد.

آیکوک گفت: «بسیاری از کارهای من در فضای باز منتشر شده است. “هیچ کس نمی داند چگونه آن را حفظ کند.” که(بال‌های Art Omi) به جای اینکه آن را در جایی ذخیره کنم و فقط برای چند ماه بیرون بروم، می‌گوییم: «این کاری است که من در یک دوره 50 ساله انجام دادم».

غرفه‌های Art Omi Chatham به اکوسیستم رو به رشد هنر و معماری در دره هادسون می‌پیوندند. از تماشای Studio Gang لذت ببرید خانه جدیدی برای جشنواره شکسپیر دره هادسون، یا مرکز Magazino برای هنر ایتالیایی در بهار سرد. برای سال ها، گالری های هنری شهری بر صحنه هنر معاصر تسلط داشته اند. بال ها تعجب می کنند، چرا ما سعی نمی کنیم به شیوه ای متفاوت با هنر تعامل کنیم؟

Aycock در اشتیاق خود به غرفه‌های Chatham’s Art Omi تنها نیست: “این به مردم راهی برای مشاهده هنری می‌دهد که فقط در گالری‌ها نیست. این یک دیدگاه جایگزین ارائه می‌کند. هنرمندان می‌توانند جاه طلب باشند و در جهان و در جهان هنر خلق کنند. چشم انداز.”منبع: https://www.archpaper.com/2024/07/art-omi-debuts-new-architect-and-artist-designed-pavilions-in-chatham-new-york/

تحریریه کتب معماران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *