بایگانی‌های کتابهای پایه معماری فروشگاه اینترنتی کتاب فکرنو | architectbook

در واقع اولین کتابی است که بیش از ۱۰۰ راه‌حل در معماری انسان‌دوستانه برای نیازهای مختلف از جمله پناهگاه اولیه، مراقبت‌های بهداشتی، آموزش و دسترسی به امکانات اولیه را ارائه می‌دهد. کتاب هندبوک معماری pdf – دانلود کتاب هندبوک معماری – هندبوک معماری pdf – دانلود… جهت درخواست کتاب ابتدا بایستی فرم درخواست کتاب را تکمیل نموده تا سبد خرید شما فعال شود توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.

  • بیش از یک دهه است که سالنامه معماری و طراحی، اتفاقات فراگیر، نقاط عطف و موفقیت های طراحی را همراه با نقد در اختیار خواننده های خود می گذارد.
  • این وبسایت با یک روش سرگرم کننده، دیتیل حاشیه های معماری امروزی را ارائه می دهد.
  • همکاران ما در واحد فروش و خدمات پس از فروش آماده دریافت سوالات، نظرات و انتقادات شما هستند.
  • از مطالعۀ آثار مربوط به تک معمارها هم چیزهای بسیاری می‌توان آموخت.در این زمینه کمتر کسی به پای معمار برزیلی، لینا بو باردی، می‌رسد- از متون فراوانی که دربارۀ او نوشته شده، یکی را پیدا کنید.

مجله خبری کتب معماران‌های متعددی در رشته‌ معماری وجود دارد که دانشجویان این رشته باید مطالعه کنند. گروه معماری فارسی کد(پرشین کد) پس از 15 سال فعالیت در زمینه سی دی و دی وی دی های رشته های معماری و عمران و کسب مهارت و تجارب لازم از سال ۱۳۸۷ و با هدف ارتقا سطح کیفی معماری ایران زمین اقدام به ارائه محصولات خود نموده است. برای دانلود کتاب مورد نظر خود بر روی عنوان هر کدام که مد نظرتان است کلیک کنید. اگر بعد از جستجو در سایت کتابتون رو پیدا نکردید با شماره موسسه تماس بگیرید تا اپراتور بصورت تلفنی درخواست شما ثبت گردد.

مهندسی

شما با خواند این کتاب با بیش از 250 نقش یا پترن آشنا می شوید. این نقوش، هر کدام یک مشکل در طراحی را بازگو می کنند و بحث ها، عکس ها و راه حل هایی دارند. با شناخت پیدا کردن از مسائل بازدارنده طراحی، شما می توانید نقوش طرح خودتان را پیدا و تکفیک کرده و با استفاده از آن ها زبانی اختصاصی و منسجم ایجاد کنید. این راهنما از نظر زمانی و سبک‌شناسی تقریبا هر سبک معماری داخلی را در آمریکا به تصویر می‌کشد. در اصل به عنوان یک فرهنگ لغت که در مورد محیط‌های ساخته شده در امریکا عمل می کند.

کتاب آموزش طراحی و اسکیس در 30 روز

این کتاب که اثر کامرون سینکلر است توسط سازمان معماری برای بشریت، سازمان امدادی که به ترویج راه‌حل‌های معماری و طراحی برای مسایل جهانی، اجتماعی و بشردوستانه اختصاص دارد، ویرایش شده است. دنیای معماری مملو از آموختنی‌هایی بی‌پایان است که برای دست‌یابی به آن‌ها باید سال‌های متمادی را صرف آموختن کرد. با وجود آن‌که دیدگاه‌های طراحی متفاوتی در این عرصه وجود دارد، توجه به برخی از اصول و مبانی در تمامی مراحل زندگی حرفه‌ای معماری ضروری به نظر می‌رسد. ماتئو فردریک نویسنده کتاب، ۱۰۱ نکته مهم حرفه معماری در زمینه طراحی و معماری از مبانی نحوه ترسیم خط تا پیچیدگی‌های تئوری رنگ‌ها را به صورت پیام‌های مجزا و ساده توضیح داده است. کتاب حاضر می‌تواند برای تمامی مقاطع و دوره‌های تحصیلی معماری مفید باشد.

کتاب بنیان مفهومی طراحی داخلی نوشته آنتونی سالی ترجمه آزاده فرزادپور

فروشگاه آنلاین کتاب دوستان با هدف گسترش فرهنگ کتابخوانی با ارائه تخفیف برای خرید کتاب‌های نو و دست دوم ایجاد شده است. ارائه تخفیف همیشگی به شما عزیزان و ارسال سریع کتاب‌های اورجینال به سراسر ایران از افتخارات ماست. لازم به ذکر است که فروشگاه همیشه تخفیف کتاب دوستان بزرگترین فروشگاه کتب دست دوم در جنوب تهران است. ارائه دیدگاه‌های مختلف از طریق قالب‌های مختلف نوشتاری و کتاب‌های مرتبط با معماری از نظر ماهیت بسیار متنوع هستند.

http://dekoralsystem.ir

تحریریه کتب معماران