تعمیر پکیج ایران رادیاتور + 6 ماه گارانتی کاراباما | parsepackage

تعمیر پکیج ایران رادیاتور + 6 ماه گارانتی کاراباما | parsepackage

محصولات ایران رادیاتور جز محصولات با کیفیت سرمایشی و گرمایشی هستند که در برخی از موارد نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات دارند. پکیج ایران رادیاتور دارای خطا و ارور های مختلفی است و بخش های مختلف آن ممکن است به دلایل متفاوتی دچار مشکل شوند. برای برطرف کردن این مشکلات و تعمیر پکیج ایران رادیاتور لازم است تا ابتدا روش های رفع ارور و خطا را مشاهده نموده و در صورت نیاز با تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور تماس بگیرید. اگر سرویس و عیب یابی پکیج ایران رادیاتور به موقع و توسط تعمیرکاران یک مرکز تخصصی انجام شود، از ایجاد رسوب در مدار دستگاه و در نتیجه کاهش فشار آب و کاهش میزان گرمایش جلوگیری می‌شود. بنابراین حتی اگر پکیج ایران رادیاتور شما بدون مشکل کار می‌کند، جهت کاهش هزینه‌‎های تعمیر، خرابی ناگهانی برخی قطعات و افزایش عمر مفید پکیج، به موقع و برنامه‌ریزی شده سرویس پکیج ایران رادیاتور را به کمک تکنسین‎های الو تهویه انجام دهید.

  • در پکیج‌های ایران رادیاتور دیجیتالی همانند پکیج L24FF، ارورها روی نمایشگر به صورت کد خطا ، نمایش داده می‌شود.
  • تکنسین های کاراباما بیش از 10 سال سابقه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور را دارند و هر ساله با توجه به فناوری روز، آموزش‌های لازم را در کاراباما فرا می‌گیرند.
  • این نوع پکیج ها به دلیل عدم وجود شعله رسوب گیری کمتری نسبت به پکیج های تک مبدل دارند.
  • تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران به صورت کاملا حرفه ای و بر اساس متدهای روز جهان توسط تکنسین های مرکز تعمیرات الکترو خدمات انجام می گیرد.
  • در این زمان ابتدا آب داغ را باز کنید و سپس شمعک را به صورت دستی در پکیج ایران رادیاتور روشن کنید و اگر بدون مشکل روشن شد شمعک آسیب دیده و نیاز به تعویض دارد.
  • هنگامی که لوله‌ها توسط هوا و یا رسوبات مسدود شود، پکیح روشن نمی‌شود.

حد استاندارد فشار بار پکیج ایران رادیاتور 1.5 بار است و همیشه می‌بایست روی این مقدار باشد. شیر پرکن پکیج دیواری یکی از مهمترین قطعات پکیج می‌باشد، این تنها قطعه از پکیج دیواری می‌باشد که مصرف کنندگان باید به خوبی با آن و نحوه کار آن آشنا شوند. و در بعضی مدلها سیاه رنگ و بین شلنگ رفت و آبگرم مصرفی قرار داره.

خاموش شدن ناگهانی پکیج ایران رادیاتور

ما همواره آماده ی پاسخگویی، مشاوره و خدمت رسانی به موقع به شما دوستان هستیم. تنها با یک تماس با ما از تعمیرات پکیج ایران رادیاتور خود اطمینان حاصل فرمایید. اگر قصد انجام سرویس یا تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود را دارید حتما قبل از انجام هر کاری با مشاورین ما در سرویسکاران تماس بگیرید. کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد تا بهترین عملکرد را برای رفع مشکل پکیج شما ارائه دهند. تعمیر و سرویس فوری در محل فقط در شهر تهران توسط سرویسکاران به صورت ویژه با قیمت رقابتی و تعمیر تضمینی انجام خواهد گرفت. کلیه تعمیرکاران مرکز مجاز تعمیر پکیج ایران رادیاتور از دانش روز دنیا جهت عیب یابی پکیج های مختلف آموزش دیده اند و با عیب یابی دقیق تمام ایرادت احتمالی دستگاه را شناسایی و برطرف می‌کنند.

مشاهده فیلم آموزش گریس کاری اتصالات پکیج

گروه فنی ما شامل تعمیرکاران و تکنسین‌های باسابقه است که جدیدترین دوره‌های تعمیر و نصب پکیج را گذرانده‌اند. کلیه خدمات ما در محل بوده و نیازی به انتقال پکیج به تعمیرگاه نمی‌باشد. در صورت نیاز به تعویض قطعه ما مناسب‌ترین لوازم یدکی را به شما پیشنهاد خواهیم تا در هزینه‌های تعمیر پکیج ایران رادیاتور صرفه‌جویی شود. ضمنا برای اطمینان خاطر شما خدمات و تعمیرات انجام شده را به مدت ۶ ماه ضمانت می‌کنیم. شما می‌توانید درخواست تعمیر پکیج ایران رادیاتور را از طریق فرم آنلاین (با ۱۰٪ تخفیف ویژه) ارسال کنید یا با یکی از شماره‌های زیر تماس بگیرید. آب مصرفی به طور کامل سرد است و زمانی که شیر آبگرم را باز میکنید هیچ عکس العملی از پکیج مشاهده نمیشود ؟ همانطور که قبلا گفته شد در عیب یابی پکیج دیواری اولویت با بررسی کدخطا است.

در پکیج های دو مبدل ایران رادیاتور از دو مبدل جهت گرم کردن آب مصرفی و شوفاژ ها برای سیستم گرمایشی استفاده شده است. این نوع پکیج ها به دلیل عدم وجود شعله رسوب گیری کمتری نسبت به پکیج های تک مبدل دارند. پکیج های دو مبدل ایران رادیاتور باحروف M، E، K و L نمایندگی پکیج در باغستان کرج مشخص می‌ شوند. در صورتی که میزان گاز ورودی و فاصله بین مشعل و الکترود جرقه زن تنظیم نباشد و یا این که دودکش مسدود باشد و غیره، باعث روشن شدن انفجاری پکیج ایران رادیاتور می شود که باید توسط تعمیرکار پکیج علت ریشه یابی شده و مشکل اجتماعی با تعمیر و تعویض به صورت دقیق حل شود.

تحریریه کتب معماران