شرکت فیوچر مستقر در شیکاگو مردم را در اولویت قرار می دهد

Future Firm در سال 2015 توسط Anne Lowe و Craig Reschke تاسیس شد. تیم 9 نفره آنها از دفترشان در شیکاگو لوپ پروژه های بی شماری مدنی، مسکونی، اجتماعی و استفاده مجدد تطبیقی ​​را آغاز کرده اند. آنها همچنین مشتاق یک حرفه در دانشگاه هستند: لوی استادیار دانشگاه میشیگان است و لوی و رشکه به طور مشترک در نمایشگاه معماری شیکاگو، نمایشگاه کلمبوس و انتشاراتی مانند زمینه MASو رهبری فکری استودیو پس از ساخت ادامه می‌یابد: برای مثال، Future Firm ایجاد دفتر معمار سال را پیشنهاد کرد – چشم‌اندازی که در آن شهر خدمات معماری رایگان را به افرادی که تخلفات ساختمانی دارند و ممکن است توانایی پرداخت آن‌ها را نداشته باشند ارائه دهد. در غیر این صورت.

پیش از این، لو و رشکه در دفتر SOM در شیکاگو کار می کردند. پس از شروع به تنهایی، این دو به دنبال ایجاد یک دفتر با هم برای خدمت به مشتریان عمومی و خصوصی بودند، اما با تمرکز بر شهر شیکاگو به طور کلی. لو گفت: «نمایندگی بسیاری از پروژه‌هایمان در یک نمونه کار دشوار است، به‌ویژه تحقیقات گسترده‌ای که انجام می‌دهیم». که“گاهی اوقات ما با صاحبان مشاغل کوچک در منطقه Uptown کار می کنیم، که محل زندگی یک جامعه بزرگ آسیایی آمریکایی است. گاهی اوقات ما در سمت جنوب کار می کنیم و سعی می کنیم راه هایی برای پر کردن مناطق خالی پیدا کنیم.”

چیزی که شرکت آینده را متمایز می کند، اقتصاد است: در حالی که دفاتر دیگر معمولاً پس از تخصیص بودجه شروع به فعالیت می کنند، Lowe و Reschke اغلب به مشتریان خود کمک می کنند تا با نوشتن کمک های مالی پول جمع آوری کنند. در چند ماه گذشته، Future Firm نزدیک به 18 میلیون دلار در حمایت اولیه از سازمان های دولتی و خصوصی برای صاحبان مشاغل کوچک به دست آورده است. رشک گفت: «ما سعی می کنیم با یک ذهنیت کارآفرینانه وارد همه چیز شویم.

نمای داخلی خانه سجاف (دانیل کویلیگان)

خانه خانه، 2021

امروزه، بیش از 10000 زمین خالی در بخش‌های جنوبی و غربی شیکاگو پراکنده شده است، معضلی که برنامه‌ریزان آن را «مشکل دندان گمشده» می‌نامند – و مشکلی به همان اندازه که برای شهر شیکاگو ناهمگون است.
این شهر از بحران جدی مسکن رنج می برد. دهه‌ها آلودگی خاک ناشی از قرار گرفتن در معرض سرب، هزینه‌های ساخت و ساز بسیاری از زمین‌های خالی را افزایش داده است و زیرزمین بسیاری از زمین‌های خالی پر شده است – تاکتیک دهه 1980 برای تخریب سریع و کثیف.

Future Firm’s Hem House (قبلاً در یک فضای داخلی) یک مطالعه موردی نوآورانه از این قطعات زمین ارائه می دهد. خانه دو خوابه در ایست گارفیلد پارک که خاک آن آلوده بود تکمیل شد. برای غلبه بر این مشکل، Future Firm خانه‌ای بدون زیرزمین طراحی کرد: خانه Hem بر روی یک تخته بتنی قرار دارد که از خیابان فاصله دارد و امکان ایجاد یک باغ کوچک را فراهم می‌کند. این مدل را می توان به راحتی تکرار کرد و می توان آن را پیشینه ای برای ورق زدن سایر زمین های خالی در نظر گرفت.

نمای بیرونی Justice of the Pies (راس فلوید)

پای عدالت، 2023

در محله آوالون پارک شیکاگو، فیوچر اخیراً یک مطب دندانپزشکی سابق را توسط سرآشپز مشهور مایا کامیل بروسارد به یک نانوایی شیک تبدیل کرده است. (خوانندگان ممکن است بروسارد را از حضور او در یک برنامه تلویزیونی فاکس نیوز بشناسند.) نوار نانJustice of the Pies در ساختمانی به مساحت 3500 فوت مربع و متعلق به اواسط قرن بیستم قرار دارد. آنها ساختمان را با یک نانوایی تجاری، یک آشپزخانه نمایشی، صندلی در فضای باز، دفاتر، انبارها و اتاق های کنفرانس پر کردند.

علاوه بر زیبایی شناسی جذاب، نانوایی Justice of the Pies یک ماموریت اجتماعی قوی نیز دارد. این نانوایی به پدر بروسارد، استفان، یک رهبر جامعه و وکیل مدافع جنایی اختصاص دارد. به عنوان بخشی از مأموریت اجتماعی خود، Justice of the Pies Bakery میزبان یک مسابقه سالانه پای است که برای کمک حقوقی سبز Cabrini پول جمع آوری می کند. به لطف بازسازی‌های شرکت Future Firm در پارک آوالون، نانوایی Justice of the Pies اکنون یک خانه دائمی خیره‌کننده دارد که می‌تواند در آن به خدمت مردم شیکاگو ادامه دهد.

عکاسی از کارگاه انقلاب (از شرکت آینده و کارگاه انقلاب)

کارگاه انقلاب، 2022

هنگامی که کارگاه انقلاب در سال 2017 تأسیس شد، یک مأموریت ساده داشت: کمک به کاهش شکاف بیکاری خیره کننده در جوامع رنگین پوست شیکاگو. امروزه 37 درصد از سیاهپوستان شیکاگو بین 20 تا 24 سال بیکار هستند. برای کمک به حل این مشکل، گروه کوچکی از رهبران صنعت AEC گرد هم آمده‌اند تا ماموریت مشترک اتصال ساکنان شیکاگو به مشاغل ساخت‌وساز را انجام دهند. بلافاصله پس از آن، کارگاه انقلاب ساختمانی به مساحت 7000 فوت مربع را در پارک گارفیلد خریداری کرد تا عملیات خود را مستقر کند.

امروزه کارگاه انقلاب سازمانی پر رونق است که به فضای بیشتری نیاز دارد. در سال 2023، شرکت غیرانتفاعی Future Firm را برای تغییر کاربری ساختمانی به مساحت 5000 فوت مربع در کنار مکان فعلی آن برای فضای کلاس درس و اداری استخدام کرد. ساختمانی که از Future Firm خواسته شد تا با آن کار کند، یک ساختمان صنعتی متمایز است که با طاق های بلندش مشخص می شود. پس از تکمیل، ساختارهای ترکیبی یک مکان متمایز برای کارگاه انقلاب ایجاد خواهند کرد.

نمای محوری POP! پناهگاه ضلع جنوبی در غروب. (با اجازه شرکت آینده و پناهگاه ضلع جنوبی)

ترکیدن! پناهگاه ساوث ساید، 2023-

ترکیدن! پناهگاه ساوث ساید تلاش مداوم شرکت فیوچر برای ایجاد یک پارک در یک زمین خالی در محله برونزویل شیکاگو است، منطقه ای کم برخوردار در ساوت ساید.

ساخت محوطه حفاظت‌شده ساوت‌ساید تقریباً کامل شده است و برش نوار برای اواخر جولای برنامه‌ریزی شده است. مشتری پروژه، سیسیلیا کیو، مدیر عامل گروه نوسنت، سرمایه این پروژه را از طریق سرمایه های عمومی، بشردوستانه و کمک های غیرنقدی شرکت های همسو با ماموریت جمع آوری کرد. پس از تکمیل، این پروژه سایت را به یک فضای اجتماعی پر جنب و جوش تبدیل می کند که می تواند در تمام طول سال بازدیدکنندگان را در خود جای دهد و به طور کامل برای استفاده های بی شماری در دسترس باقی بماند. تیم طراحی و ساخت شامل Future Firm است. جیم مگینزی، گروه ساخت و ساز ملت سازان (پیمانکار عمومی); و Tennell Grant از طراحی OTBS، در میان دیگر مشارکت کنندگان مهم.منبع: https://www.archpaper.com/2024/07/chicago-based-future-firm-puts-people-first/

تحریریه کتب معماران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *