طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی شروع یک موفقیت آنلاین پرتال | totoweb

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی شروع یک موفقیت آنلاین پرتال | totoweb

طراحی سایت های CMS مانند یک خط محصول است و از آنجایی که یک طراح باید نمونه های محدود تولید کند، سعی می کند به تمام اصول امنیت، گرافیک، رتبه بندی موتورهای جستجو و موارد دیگر پایبند باشد. سایت های فلش یا متحرک بر دو نوع استاتیک و نیمه پویا هستند و با استفاده از نرم افزارهای مخصوص ایجاد می شوند. در برخی موارد از XML یا Action Script برای ایجاد تغییرات یا قابلیت های تحلیلی در این سایت ها استفاده می شود. به طور کلی سایت های فلش ثابت غیر قابل تغییر هستند و مانند سایت های استاتیک یک بار توسط طراح ایجاد می شوند و افراد برای تغییر آن نیاز به دانش حرفه ای یا نیمه حرفه ای در زمینه طراحی فلش دارند.

  • در مرحله تایید و تست، یک نمونه فضای میزبانی تهیه می شود و سایت کاملا در اختیار کارفرما می باشد تا به عنوان مدیر و کاربر با سایت کار کرده و تمامی نظرات آنها را به ایران تیم طراحی سایت در قزوین سایت مخابره کند.
  • پس از توافق های اولیه در مورد نقشه ساختار سایت، نوبت به توافق در مورد عناصر و المان های بصری می رسد.
  • این سایت ها یک بار طراحی شده و اطلاعات لازم در داخل آنها قرار داده می شود و سپس یک طراح وب سایت حرفه ای یا نیمه حرفه ای موظف به اصلاح آنها می باشد.
  • از طرف دیگر، یکی از موارد دیگری که سایت شما را منحصر به فرد و خاص می سازد ارائه طرح های گرافیکی و رابط کاربری فوق العاده است.
  • هنگام ساخت وب سایت فروشگاهی، کالاها در اینترنت و از طریق درگاه های پرداخت فروخته می شوند.

از این رو توصیه می شود برای طراحی وبسایت با کارشناسان و متخصصان باتجربه در این زمینه همکاری داشته باشید. اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید در بررسی نمونه کارهای تیم طراحی وب سایت به چه نکاتی باید توجه کنید. در اولین مرحله باید به این موضوع توجه کنید آیا تیم طراحی وب سایت توانسته است ماهیت کسب و کار را در قالب سایت بازنمایی کند یا خیر.

سئو و بهینه‌سازی سایت / Seo And Website Optimization

UX به احساس و تجربه کاربر از کار با اجزای مختلف سایت اشاره دارد و به جنبه های تعامل کاربر با هر بخش می پردازد. موضوع طراحی UX این است که وب سایت ما به گونه ای طراحی شده است که هر بخش به راحتی در دسترس کاربران باشد و کار با هر بخش آسان باشد و راحتی کاربر در نظر گرفته شود. تیم ۱۵ نفره پشتیبانی پرتال در تمامی مسیر ساخت فروشگاه اینترنتی در کنارتون هست. اینکه چگونه کاربران را به صفحه دلخواه خود هدایت می کنیم و به عنوان یک کاربر اهداف ما را در سایت دنبال می کند.

طراحی سایت با کد نویسی اختصاصی بهتر است یا با وردپرس

طراحی وب سایت حرفه ای و صفحات موجود در شبکه های اجتماعی مکمل یکدیگر هستند نه جایگزین یکدیگر. چنانچه در ذهن خود برنامه برندسازی را دارید این ویژگی از طراحی وب سایت بسیار اهمیت دارد و باید به آن توجه داشته باشید. طراحی سایت و مخصوصا دیجیتال مارکتینگ در ایران سایت درب های جدیدی رو برای من باز کرد.

سئو سایت (SEO)

سایت های ثابت نیز نسبت به سایر سایت ها قیمت طراحی پایین تری دارند. بله؛ کدنویسی‌های پرتال کاملاً بهینه و منطبق با اصول سئو است، در نتیجه سایت شما قابلیت قرار گرفتن در صفحۀ اول و حتی رتبۀ یک گوگل را هم دارد. بسیاری از سایت‌هایی که با پرتال ساخته شده‌اند همین الان در کلمات کلیدی مختلف، رتبۀ 1 تا 3 گوگل هستند.

توسط هوشنگ سیهون

هوشنگ سیحون از بهترین معماران ایرانی