معرفی ۱۰ کتاب ضروری برای دانشجویان معماری | architectbook

در نظر داشته باشید از آنجایی اطلاعات برخی از کتابها از سایت فیپا ثبت شده است ممکن است کتاب هنوز به چاپ نرسیده باشه و یا برنامه ای هم ناشر یا مولف کتاب برای چاپ آن کتاب نداشته باشند . پیشنهاد اول رووان موور برای خواندن کتاب هایی برای آشنایی با معماری چیست؟ کتابی ۵۵ ساله از نویسنده‌ای دانمارکی به نام استین ایلر راسموسن. او در این کتاب به زیبایی کیفیت‌های حسی و فضایی را توصیف کرده است.. بیش از یک دهه است که سالنامه معماری و طراحی، اتفاقات فراگیر، نقاط عطف و موفقیت های طراحی را همراه با نقد در اختیار خواننده های خود می گذارد. در این سالنامه می توانید با مرتفع ترین بناها، برنده های جوایز معماری، مطرح ترین پروژه ها و دفاتر آشنا شوید. این کتاب، نگرشی جامع در رابطه با معماری معاصر ما دارد و آثار 100 معمار برتر جهان را معرفی می کند.

  • ماتئو فردریک نویسنده کتاب، ۱۰۱ نکته مهم حرفه معماری در زمینه طراحی و معماری از مبانی نحوه ترسیم خط تا پیچیدگی‌های تئوری رنگ‌ها را به صورت پیام‌های مجزا و ساده توضیح داده است.
  • فروشگاه کتابراه تلاش می‌کند تا با ارائه‌ی بهترین امکانات رضایت کاربران خود را جلب کند؛ با این اوصاف در صورت تمایل به خرید کتاب صوتی، به راحتی می‌توانید بهترین کتاب‌های گویا را در این پلتفرم پیدا نمایید.
  • ماهیت اساسی این رشته بر هنر پایه‌ریزی شده و ایده‌پردازی و نوآوری نقش اصلی در آن را ایفا می‌کند؛ اما در کنار آن، دروس علمی و فنی برای اجرا و ساخت‌وساز نیز کاربرد بسیاری دارند.
  • در این زمینه کتاب آموختن از لاس‌وگاس از رابرت ونتوری و دنیس اسکات براون و نیویورک هذیانی از رم کولهاس را توصیه می‌کنم.

کتاب فوق، طرح های LCM و LAR را به سه بخش تقسیم بندی کرده است و ابتکار و فناوری های به کار رفته در طرح های آن ها را تفسیر می نماید. کتاب فوق، از جمله کمیاب ترین کتاب هایی است که می توانید در زمینه طراحی داخلی پیدا کنید. افرادی که در زمینه طراحی داخلی فعالیت دارند، به خوبی می دانند که چنین کتاب هایی چقدر ارزش دارند. شما می توانید در این کتاب، کلکسیونی از طراهی های داخلی و خارجی ویلاهایی فرانسوی را ببینید.

کتاب تاسیس و تحولات مدرسه عالی شهید مطهری (مسجد و مدرسه عالی سپهسالار) نوشته ابوالقاسم نقیبی و عباس احمدوند

این مجله خبری کتب معماران شامل بخشی از محله‌ها، سبک‌های جدید معماری است و درضمیمه آن ۶۰۰ عکس ، نقشه و رویکردهای ساخت و ساز در قرن ۲۰ و ۲۱ دیده می‌شود. کتابراه مرجع قانونی دانلود کتاب الکترونیکیو دانلود کتاب صوتیاست که امکان دسترسی به هزاران کتاب، رمان، مجله و کتاب صوتی و همچنین خرید کتاب الکترونیک از طریق موبایل تبلت و رایانه برای شما فراهم می‌کند. شما با استفاده از کتابراه همیشه و همه جا به کتاب‌ها و کتابخانه خود دسترسی دارید و می‌توانید به سادگی از هر فرصتی برای مطالعه استفاده کنید.

کتاب اطلاعات معماری نویفرت اثر امیر سرمدنهری

مقررات ملی ساختمان چیست؟ مباحث ملی ساختمان یا همان مقررات ملی ساختمان عالی ترین مرجع… همکاران ما در واحد فروش و خدمات پس از فروش آماده دریافت سوالات، نظرات و انتقادات شما هستند. کتاب مورد نظرتان را درخواست کنید تا در صورت امکان آن را به فروشگاه اضافه کنیم.

انتشار کتاب «نقش فضاهای عمومی در ارتقای زندگی اجتماعی»

معرفی و بررسی کتاب پادکست آوانگارد کودک دسته بندی کتاب ها خرید کتاب کیوسک جستجو.. مجله معمار را میتوان محبوبترین و تخصصی ترین مجله معماری ایران نامید که از سال… کتاب آسایش در پناه معماری همساز با اقلیم یکی از منابع مهم کنکور ارشد و…

http://dekoralsystem.ir

تحریریه کتب معماران