نقشه کشی معماری پایگاه کتاب های درسی، اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی | architectbook

معماران چه کار می کنند؟ آن ها باید چه آموزش هایی ببینند؟ کارآموزها با چه مسائلی درگیر هستند؟ چکونه می توان پروانه اشتغال معماری را گرفت؟ آینده حرفه معماری چگونه است؟ این ها سوالاتی است که جواب آن ها را در کتاب فوق پیدا می کنید. این کتاب، یک راهنمای کامل است که راهکارهای شفافی برای رسیدن به موفقیت، پیش رویتان می گذارد. در این کتاب می توانید عکس هایی با مضمون 70 درصد طراحی داخلی و 30 درصد منظره را ببینید. دکوراسیون های به نمایش گذاشته شده در این کتاب را طراحان معروف جهان طراحی کرده اند که سبک هایی از پست مدرن گرفته تا کلاسیک را دارا هستند. شما می توانید طرح های متنوعی از طراحی داخلی را در این کتاب ببینید.

  • همزمان با این که طراحی مفهومی به یک ابزار جهت کشف اندیشه های جدید تبدیل گشت، گفتمانی میان فناوری و طراحی به وجود آمد.
  • دوستان عزیز توجه داشته باشید که بخش « دانلود کتب تخصصی کارشناسی معماری » صرفا جهت رفاه حال دانشجویان و مهندسین قرار گرفته است.
  • گروه معماری فارسی کد(پرشین کد) پس از 15 سال فعالیت در زمینه سی دی و دی وی دی های رشته های معماری و عمران و کسب مهارت و تجارب لازم از سال ۱۳۸۷ و با هدف ارتقا سطح کیفی معماری ایران زمین اقدام به ارائه محصولات خود نموده است.
  • در این سالنامه می توانید با مرتفع ترین بناها، برنده های جوایز معماری، مطرح ترین پروژه ها و دفاتر آشنا شوید.
  • کتاب مذکور، سامل مقاله های کوتاه، تصاویر و طرح جلدی کودکانه است.

با مجله خبری کتب معماران سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و…کتاب برای دانلود قرار داده شده است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.

کتاب معماری باغ و منظر تالیف هما ایرانی بهبهانی

با خواندن این کتاب می توانید کلکسیونی متفاوت و الهام بخش از آثاری که توسط 10 منتقد معروف معماری انتخاب شده اند را مشاهده کنید. آثار آورده شده در این کتاب، شامل 250 طرح هستند که هر یک 4 صفحه معرفی و نقد به خود اختصاص داده اند. این کتاب را می توان مهم ترین کتاب در حیطه معماری مدرن و مطمئنا نکوهش شده ترین کتاب در این زمینه دانست. وی با مبالغه، تسلط معمار عصر نو و ماشینی را نسبت به کسانی که از سبک های تاریخی و سنتی استفاده می کنند، ارجحیت می دهد. لوکوربوزیه با ارائه تصاویری از اصولی که فکر می کند باید در معماری حاکم باشند، بناهای تاریخی را نقد می کند و اعلام می کند که باید برای تناسبات، رویه ای جدید پیش گرفت.

کتاب پروژه‌ها و آزمون‌های نقشه‌کشی ساختمان درجه 2

رشته مهندسی معماری، دانشی بین‌رشته‌ای است و ترکیبی است از هنر و فن. معمار در کنار زیبایی‌شناسی، زیباسازی و…، علم مقاومت و ایستایی سازه، مصالح و… را نیز دارد. ماهیت اساسی این رشته بر هنر پایه‌ریزی شده و ایده‌پردازی و نوآوری نقش اصلی در آن را ایفا می‌کند؛ اما در کنار آن، دروس علمی و فنی برای اجرا و ساخت‌وساز نیز کاربرد بسیاری دارند. معماری، می‌تواند بیانگر فرهنگ و هنر یک ملت باشد و ازاین‌رو اهمیت بسیار زیادی دارد. کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است.

اگر به تاریخ طبیعی یا سیاست های شهری علاقه دارید، این کتاب را بخوانید. قطعا نامتعارف‌ترین کتاب در این لیست اثر بیارکه اینگلس است که با سبک و قالب کمیک و با نگاهی نو، فرآیند طراحی و مقتضیات زندگی در جهان امروز را وارد چرخه خلق یک پروژه معماری می‌کند. این کتاب در جهان معماری بسیار مطرح است و حتی مرجع مهمی در دانشگاه‌های معتبر دنیا به حساب می‌آید. همان‌طور که پیش‌ازاین نیز بیان شد، معماری می‌تواند بیانگر تاریخ، ادب، فرهنگ و هنر یک ملت باشد.

http://dekoralsystem.ir

تحریریه کتب معماران