نمایشگاه خیره کننده ترایبکا لورا گونزالس اینجاست – و اعضای راهنمای AD PRO اولین نگاهی به داخل آن داشتند

مجموعه‌ای از نمایشگاه‌هایی که شبیه شیک‌ترین آپارتمان‌هایی هستند که تا به حال دیده‌اید، در ترایبکا پدید آمده‌اند – کوارترز و ضمیمه دره جیانکارلو، برای نام بردن از چند نفر – اما اکنون، لورا گونزالس، طراح داخلی و مبلمان AD100 به صفوف آنها پیوسته است. اولین نمایشگاه آن در خارج از پاریس، سالنی پر از نور در خیابان فرانکلین، سه شنبه گذشته درهای خود را باز کرد و گونزالس از اعضای راهنمای AD PRO و سایر مهمانان برجسته دعوت کرد تا اولین نگاهی به داخل داشته باشند.

تصویر ممکن است حاوی طراحی داخلی، مبلمان معماری، مبلمان اتاق نشیمن، چراغ اتاق نشیمن و دکوراسیون منزل باشد

یک شومینه منحصربه‌فرد از لورن دوفور، اتاقی با نور خورشید را در پشت نمایشگاه جدید ترایبکا لورا گونزالس نصب می‌کند. مبل های کاناپه طراح، لامپ هیماواری، آویز لیلیپاد و میزهای انوکی نیز در این فضا ظاهر می شوند.

اینس سیلوا SA

گونزالس ریشه در شهر دارد – او به ویژه در فروشگاه اصلی کارتیه در نیویورک کار می کرد – و می گوید انتخاب او برای افتتاح یک آتلیه در منهتن اجتناب ناپذیر بود. گونزالس به AD PRO می گوید: «نیویورک از نظر ترکیب چند فرهنگی، هنر و معماری، نزدیک ترین شهر به پاریس است. “شکی وجود نداشت! این گام دوم مستقیم بود.”

تصویر ممکن است حاوی در، مبل، مبلمان، ساختمان معماری، ساختمان و لامپ باشد

ورودی نمایشگاه در 102 فرانکلین

اینس سیلوا SA

به عنوان یک معمار آموزش دیده، گونزالس به منابع تاریخی ترکیب شده در سنت های آرت نوو و آرت دکو نگاه می کند که به مطالعه او کمک کرده است. وقتی صحبت از مبلمان و دکوراسیون داخلی او می شود، او رویکرد مشابهی را در پیش می گیرد: “من هرگز از یک سبک پیروی نمی کنم، همیشه چیزها را با هم ترکیب می کنم.” تفاوتی بین گالری های فرانسوی و آمریکایی وجود دارد، اگرچه قابل توجه ترین آنها تفاوت فضایی است: فضای 1900 فوت مربعی در نیویورک بسیار بزرگتر از همتای پاریسی خود است و با سقف های بلند و پنجره ها اساساً صنعتی است. قطعات. گونزالس به من گفت که صبح، نور از ساختمان های آجری مجاور منعکس می شود و لعاب صورتی روی قسمت پشتی نمایشگاه می اندازد. به طور طبیعی، هنگام انتخاب پانل های گرم رنگ نزدیک شومینه سفارشی، که قطعه مقاومت نمایشگاه است، این را در نظر گرفتم. عنصر غالب، پوشیده از چرخش و شکل های نیش، توسط همکار قدیمی لورن دوفور طراحی شده است.

تصویر ممکن است حاوی کتاب، نشریه، بزرگسالان، چراغ داخلی، طراحی داخلی، مبل، مبلمان و لوازم جانبی باشد

گونزالس طراح AD100

اینس سیلوا SA

تصویر ممکن است شامل ساختمان معماری، اتاق غذاخوری، میز ناهارخوری، مبلمان داخلی، میز اتاق و طراحی داخلی باشد

دسته‌ای از صندلی‌های ماوو یک میز رنگین کمانی را در مرکز نمایشگاه احاطه کرده‌اند.

اینس سیلوا SA

وقتی اعضای راهنما در اوایل عصر شروع به ورود کردند، آنها در کنار هم بودند تبلیغاتتیم تحریریه متقابلاً روی لوسترهای Lilypad گونزالس که یکی از آنها بالای میزهای ناهارخوری در نمایشگاه شکوفا شده بود، نگاه کردند. (نسخه زرد مبل فوجی را که من و گونزالس در طول مکالمه خود روی آن نشسته بودیم روشن می کرد – او اشاره کرد که از رزین سازگار با محیط زیست ساخته شده بود.) در سرتاسر نمایشگاه، طبیعت از اشکال مبلمان او الهام می گیرد – مانند میزهای اینوکی، لامپ های گل هیماواری. و گلدان عظیم پوشیده شده با صدف دریایی در نزدیکی ورودی نمایشگاه، که می توانست از آتلانتیس استخراج شود. ساخت خوب این قطعات از یک رویکرد بسیار متفکرانه متولد شده است. برای گونزالس، فرآیند طراحی مبلمان می‌تواند تا یک سال طول بکشد و اغلب از تکنیک‌های سنتی مانند راکو استفاده می‌کند.

دیدگاه زیبا و ارگانیک گونزالس در مراسم افتتاحیه زیبا که توسط Lucinda Constable از The Table New York طراحی شده بود، گنجانده شد. میهمانان از موزاییک وسیعی از فینگر فودها بهره بردند: ساندویچ بادمجان کوچک لیو، محصولات پخته شده با سس گیاهی، نان برشته شده روی آتش، و سمبوسه ترد. آب شامپاین و خیار برای نوشیدن وجود داشت، اما اگر فوم زینگی سفید آبنمای سرامیکی آرلی مارکس را امتحان نکنید، بی‌خیال می‌شوید. Fox Fodder Flowers فضا را با مجموعه ای از گیاهان تزیین کرد که با طرح های گونزالس همخوانی داشت.

این تصویر ممکن است حاوی چراغ طراحی داخلی، مبلمان اداری، میز، کف و صندلی باشد

Fauteuil Madras گونزالس به سمت میز بلند کاپلا در همان سایه قرمز ماشین آتش نشانی کشیده شده است.

اینس سیلوا SA

تصویر ممکن است حاوی طراحی داخلی، طراحی هنری، انتشارات، کتاب، چراغ پارچه‌ای، مبلمان و معماری باشد

پایه مدوزا، صندلی استراحت Colosseo، چهارپایه Byzance و کنسول Guimauve زیر یک پانل بزرگ گلدار.

اینس سیلوا SA

در یک نان تست با امی استلی، تبلیغاتگونزالس، مدیر تحریریه جهانی و سردبیر مجله، خاطرنشان کرد که نمایشگاه نیازی به قرار ملاقات برای بازدید ندارد، سیاست آزادسازی پاریس را تمدید می‌کند و از خریداران استقبال می‌کند. کافه یونی تاسی. شاید بالای میز رنگین کمان بی پایان زیبای گونزالس؟

منبع: https://www.architecturaldigest.com/story/laura-gonzalezs-stunning-tribeca-showroom-is-here-and-ad-pro-directory-members-got-a-first-look-inside

تحریریه کتب معماران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *