13 بهترین آرامش دهنده در آمازون برای یک خواب عالی

هنگام ارزیابی گزینه های شما برای بهترین ملافه باید یک فرآیند ارزیابی به سبک Goldilocks وجود داشته باشد – و ارزیابی بهترین تخت خواب ها در آمازون از این قاعده مستثنی نیست. شما نمی خواهید خیلی گرم یا خیلی سرد باشید. و شما یک لحاف خیلی سبک یا خیلی سنگین نمی خواهید. شما می خواهید در یک آغوش گرم احساس راحتی کنید و عملاً در آغوش بگیرید – بدون توجه به فصل. پر کردن لحاف و روتختی محبوب بسیاری وجود دارد، از جمله برخی از جایگزین‌های پرشده با پرکننده میکروفیبر. در مورد قیمت واقعی، روکش‌ها به دلیل گرما و قابلیت تنفس عالی شناخته می‌شوند و معمولاً برای عوامل زیر رتبه‌بندی می‌شوند:

  • ساخت و ساز خارجی: بهتر است به دنبال لحافی باشید که چک دوزی شده باشد و همچنین دارای دیوارهای کناری باشد. این طرح «ساختار جعبه‌ای» نامیده می‌شود، که وست الم زمانی به ما گفت: «هر اتاق به اندازه‌ای پر شده است و دیواره‌های جانبی باعث می‌شوند که پرکننده‌ها حرکت نکند». یک جعبه راحتی در یک گوشه کاملاً صاف نخواهد بود در حالی که گوشه دیگر پر و کرکی است.
  • پارچه بیرونی: ما در مورد پنبه نرم و با کیفیت صحبت می کنیم.
  • پر کردن: 100٪ کاهش، عالی!
  • قدرت بسته بندی: هر چه قدرت پر شدن بیشتر باشد، تسلی دهنده گرمتر می شود.

با در نظر گرفتن این معیارها و جستجوی آمازون برای یافتن بهترین روکش‌ها، در اینجا بهترین آنها وجود دارد. به‌علاوه، ما برخی از جایگزین‌های پر مقرون به صرفه را که خریداران آمازون دوست دارند، به اشتراک گذاشتیم. و با نزدیک شدن به روز پرایم آمازون که بسیار مورد انتظار است، ما این جایگزین ها را نشانه گذاری می کنیم تا ببینیم آیا در فروش هستند یا خیر. علاوه بر این، هنگام خرید لحاف جدید و دنج خود، ممکن است بخواهید نگاهی به بهترین روتختی‌ها بیندازید.

روکش APSMILE برای تمام فصول

راز پشت این روکش نرم، طراحی دوخته شده با دست آن است. همچنین در یک پارچه ترکیبی پلی پنبه ای پیچیده شده است و در اندازه های زیر موجود است: King، Super King، California King، King، Oversized Queen، Queen و Twin.

لحاف الیافی داونفورت غاز سفید

الیاف 100% غاز سفید مجارستانی را در تسمه DOWNFORT خواهید یافت. همچنین دارای تزئینات مشکی است که به طور قابل توجهی دوام آن را افزایش می دهد و پوشش پنبه-پلی استر برای تنفس امتیاز اضافی دریافت می کند. می توانید آن را در سایزهای کینگ، ملکه یا دوقلو خریداری کنید.

تخت غاز از Wellus

این روشویی از Wellos دارای بیش از 850 پر و پر است و چیزهای زیادی در مورد آن وجود دارد. مهمتر از همه، این برند دارای ساختار متوازی الاضلاع سه بعدی ثبت شده برای کمک به حفظ گرما است. در اندازه های دوقلو، کوئین، کینگ و کالیفرنیا کینگ موجود است.

تخت غاز از Cozy Bay

در لیست ما از بهترین وسایل راحتی در آمازون، این راحتی سبک وزن با روکشی 100% پنبه ای ارائه می شود و مخصوص افراد خواب گرم ساخته شده است. همچنین در اندازه های مختلف از دوقلو و کامل تا بزرگ و کوچک موجود است.

روکش فوق العاده نرم گلوبون

قدرت پرکن 700 از پرهای بسیار نرم و مجلل حاصل می شود و پوسته پنبه ای ارگانیک با تعداد 420 نخ به شما این حس را می دهد که به تازگی در یک هتل مجلل اقامت کرده اید. چهار اندازه موجود است: دوقلو، ملکه، کینگ و کالیفرنیا کینگ.

تهویه لب غاز داون آئرو

DownAero Luxury Comforter با کیفیت بالا یک انتخاب عالی است که دارای قدرت پرکن 900+ و ساختار پرکننده دو مرحله‌ای است. بنابراین بر خلاف لحافی سنتی، آن را در دو مرحله جداگانه پر می‌کنند تا تا حد امکان پف کند. لازم به ذکر است که به عنوان لحاف مخصوص فصل زمستان توصیه می شود.

الیاف پر پرندگان آبزی از تختخواب مصری

پر شده از 80% الیاف پر و 20% الیاف پر برای مقدار مناسبی از پر شده، این روشویی یک محصول با کیفیت بالا و منشا اخلاقی است که برای استفاده در تمام طول سال مناسب است. همچنین دارای ابعاد وسیعی است، از کینگ سایز گرفته تا کینگ سایز لوکس و دو سایز.

تهویه پر غاز Puredown

این به سختی جعبه 100% پر ما را بررسی کنید. روکش Puredown حاوی 93% کرک غاز است، اما دارای قدرت پرکن 800 و ساختار سه بعدی است. طراحی پلیسه فشرده و پوسته 100% پنبه ای نیز آن را به عنوان یک راحتی مستقل مناسب تر می کند. سایزها شامل دوقلو، فول/ملکه، کینگ یا شاه اضافی است.

لحاف سرتا از الیاف پر سفید

سرتا قدرت پر کردن کمی کمتر (500) دارد، اما از 75٪ فیبر سفید و 25٪ فیبر پر سفید ساخته شده است. اندازه‌ها برای تخت‌های دو نفره، کامل، کینگ یا کوئین در دسترس هستند و می‌توانید از میان تخت‌های راحتی تمام فصل انتخاب کنید یا جایگزین‌هایی را انتخاب کنید که برای ارائه گرمای اضافی یا سبک ساخته شده‌اند.

روکش غازی چین دار سه گانه

مانند تسلی دهنده DownAero، Three Geese گزینه مقرون به صرفه تری را با قدرت پرکردن بیش از 750 ارائه می دهد. با این حال، پرکننده از 75 درصد پرهای پرندگان آبزی و تنها 25 درصد از پرندگان پایین تشکیل شده است. اندازه های موجود برای تخت های دوقلو، کوئین، کینگ، کالیفرنیا کینگ و سوپر کینگ.

لحاف پر از افرا و سنگ

برای امنیت بیشتر، هشت حفاظ گوشه ای به این بالشتک متصل شده است که محکم کردن روکش را آسان می کند. اما از روکش 100% پنبه ای ساخته شده است، بنابراین می توانید از آن به عنوان راحتی یا روکشی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که 90٪ پرهای اردک و 10٪ پرهای اردک پر شده است. این روکش‌ها در سایزهای کالیفرنیا کینگ، کینگ، ملکه و دوقلو عرضه می‌شوند

درج راحتی از رختخواب Utopia

این تسلی دهنده ضد حساسیت ارزان قیمت پایین نیست، اما بر اساس بیش از 95000 بررسی پنج ستاره، در آمازون برنده است. این پرکننده تسلی دهنده جایگزین قابل شستشو با ماشین لباسشویی است، با 100٪ میکروفیبر پر شده و با پوسته پلی استر پوشانده شده است، بنابراین بهتر است از آن به عنوان پرکننده راحتی استفاده شود.

ست تخت خواب ملکه راحتی

این محصول یکی از پرفروش ترین محصولات در آمازون است و از سه قطعه پرطرفدار تشکیل شده است: یک روبالشی و دو عدد روبالشی. روکش جایگزین دارای یک پرکننده میکروفیبر است و در چندین رنگ مختلف عرضه می‌شود، بنابراین می‌توانید آن را با یا بدون روکش استفاده کنید.

منبع: https://www.architecturaldigest.com/story/best-comforters-on-amazon

تحریریه کتب معماران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *