430 نمونه سوال تخصصی دبیری کار و فناوری حرفه و فن فایلمس | hampafile

برای رسیدن به پاسخ‌های درست و موفقیت در این آزمون، ضرورت دارد که دارای منابع مطالعاتی کافی و مطمئنی باشند. از سال ۹۰ تا به امروز تهیه و جمع آوری بسته نمونه سوالات استخدامی عناوین شغلی مختلف، جزو تجارب ارزشمند سایت میهن سوال بوده و همیشه سعی داشته ایم جامع ترین و کاملترین منبع مطالعاتی را برای داوطلبان و متقاضیان شرکت در آزمون های استخدامی ارائه دهیم. متقاضیانی که می‌خواهند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند، می‌توانند از این مجموعه سوالات استفاده کنند. در این مطلب از وبسایت فایلمس به ارائه  430 نمونه سوال تخصصی دبیری کار و فناوری (حرفه و فن) می‌پردازیم که در قالب 46 صفحه همراه با پاسخ سوالات تستی با فرمت pdf آماده شده و هم اکنون در اختیار شما دوستان عزیز قرار دارد.

در این صورت می‌توانید بنابر تشخیص خود اقدام به تهیه این بسته نموده و سوالات تستی آن را بررسی نمایید. با افتخار اعلام می‌کنیم که مجموعه‌ کامل نمونه سوالات استخدامی دبیری کار و فناوری، به صورت یک پکیج جذاب و کامل برای متقاضیان این رشته جمع‌آوری شده است. این مجموعه شامل سوالاتی با سطح بندی مختلف است که به شما امکان می‌دهد از سطح آسان شروع کنید و به تدریج به سوالات سخت و پیچیده‌تری دست یابید. این سطح‌بندی شدن سوالات، قوای علمی و هوشی شما را بهبود می‌بخشد و شما را برای مواجهه با چالش‌های آزمون آماده می‌کند.

۷ –نمونه سوالات استخدامی  آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی هوش و توانمندیهای عمومی؛ ۱۲۳۲ عدد نمونه سوال +جواب

سرفصل های این کتاب مطابق با سر فصل های آزمون تخصصی دبیری کار و فناوری اعلام شده از طرف وزارت آموزش و پرورش تالیف گردیده است، به همین جهت تمامی مباحث مورد نیاز برای آمادگی در آزمون استخدامی دبیر دبیری حرفه و فن ، در این کتاب به طور کامل پوشش داده شده است. اهمیت داشتن آمادگی کافی برای پاسخگویی به این سوالات، متقاضی را به امید دیدن نام خود در فهرست قبول شدگان قرار می‌دهد. به منظور اطلاع از نمونه سوالات استخدامی دبیری کار و فناوری و آشنایی با سبک طراحی این سوالات، می‌توان از وب‌سایت‌های معتبری که این نمونه سوالات را ارائه می‌دهند، استفاده کرد. وزارت آموزش و پرورش در سال جاری در جهت رفع کمبود معلم، دانش آموخته هایی با مدرک کارشناسی به بالا از سایر دانشگاه ها را در آزمون استخدامی، جذب و استخدام میکند. بنابراین فارغ التحصیلان رشته های مهندسی مکانیک کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی مواد کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) در صورت دارا بودن شرایط می توانند در آزمون استخدامی دبیری حرفه و فن شرکت کنند.

نمونه سوال تخصصی دبیری کار و فناوری (حرفه و فن)

سوالات استخدامی دبیر کار و فناوری آموزش و پرورش ( دبیری آموزش و پرورش) کاملترین و معتبرترین منبع مطالعاتی موجود در اینترنت می باشد که با همت کارشناسان و متخصصین سرشناس حوزه طراحی سوالات استخدامی تهیه و نمونه سوال آزمون استخدامی دبیری گردآوری شده است. نظرتان درباره سوالات استخدامی دبیر حرفه و فن آموزش و پرورش /منابع آزمون ۱۴۰۲ را با سایر بازدیدکنندگان سایت به اشتراک بگذارید. گروه آموزشی ایران عرضه با در نظر گرفتن اهمیت حیطه تخصصی این آزمون اقدام به ارائه پکیج درسنامه و سوالات رایگان آزمون استخدامی معلمی کار و فناوری مطابق با منابع اعلام شده جدید سازمان سنجش در سال ۱۴۰۲ نموده است و امیدوار است که این فایل ها، در موفقیت داوطلبان در آزمون مفید واقع شود.

  • در آزمون‌های استخدامی آموزش و پرورش (از فراگیر اول تا فراگیر نهم) بسته سوالات عمومی و اختصاصی زیر به عنوان   نمونه سوالات آزمون دبیری کار و فناوری   مطرح بوده است که در آزمون امسال احتمالا همچنان بخشی از این بسته کاربرد داشته و مورد سوال قرار گیرد.
  • در این صورت می‌توانید بنابر تشخیص خود اقدام به تهیه این بسته نموده و سوالات تستی آن را بررسی نمایید.
  • همانطور که مشاهده کردید مجموعه سوالات دبیری حرفه و فن در ۵ عنوان شغلی تهیه و جهت دانلود منتشر گردیده است آما اگر قصد شرکت در آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱ دبیری حرفه و فن آموزش و پرورش را دارا می باشید، تنها باید نمونه سوالات کار و فناوری را دانلود و مطالعه نمایید.
  • این سوالات برای افرادی مناسب هستند که قصد شرکت در آزمون‌های شغلی را دارند و به دنبال بهبود عملکرد و آمادگی برای این آزمون‌ها هستند.
  • در صورتی که منبع جز کتب معلم و یا راهنمای معلم نباشد، توصیه می‌کنیم نام منبع را عینا در گوگل (و یا دیگر موتورهای جستجو) جستجو نموده و منابع چاپی یا الکترونیکی را بررسی نمایید.

یکی از سوالات مهمی که متقاضیان آزمون‌های استخدامی از کارشناسان این وب‌سایت می پرسند، مربوط به سوالات دوره‌های گذشته است. این سوالات نیز به‌صورت جامع و با جزئیات در بسته‌های آموزشی ما وجود دارند تا شما با جنس این نوع سوالات به خوبی آشنا شوید. حاصل سالیان متمادی، تلاش و پشتکار تیم آموزشی میهن سوال به شکل پکیجی جامع، پر محتوا و غنی تنظیم شده است که شامل تمامی درسنامه ها، جزوات و نمونه سوالات می باشد. در هر یک از بخش‌های آزمون، پرسش‌ها به صورت بیشتری متمرکز بر تست مهارت‌ها، دانش عمومی و مهارت‌های فنی شما هستند.

430 نمونه سوال تخصصی دبیری کار و فناوری حرفه و فن فایلمس | hampafile

توسط هوشنگ سیهون

هوشنگ سیحون از بهترین معماران ایرانی