17 تا از بهترین قهوه سازهای 2024 که به شما کمک می کنند روز خود را سپری کنید

Breville Precision Brewer Thermal in Brushed Stainless Steel یکی دیگر از قهوه سازهای با کیفیت بالا و قابل برنامه ریزی است که یک فنجان قهوه عالی می سازد. این یک انتخاب عالی برای یکی از بهترین قهوه سازهای قطره ای است. این قهوه ساز 60 اونسی دارای دو سبد دم کرده است: یکی با کف پهن و صاف (برای مقادیر بیشتر قهوه) و دیگری کوچکتر و مخروطی (برای مقادیر کمتر). اگرچه مخزن آب قابل جابجایی نیست، اما به طرز شگفت انگیزی جادار است و نگرانی در مورد ریختن آب در همه جا را از بین می برد، همانطور که برخی از ما وقتی حواسمان پرت می شود این کار را انجام می دهیم. نکته خوب دیگر این است که مخزن آب را در اونس و فنجان اندازه می‌گیرد و همچنین دارای نشانگرهای خطی برای فنجان، نیم کوزه و کوزه کامل است. من تمایل دارم بین 16 تا 20 اونس دم بکشم، و وقتی کمتر از 20 اونس است، Breville Precision Brewer به اندازه کافی بصری است که متوجه این موضوع شود، سپس به طور خودکار تنظیمات دم را تنظیم می کند تا مطمئن شود که طعم قوی دارم.

قهوه ساز عملکردهای ساده ای دارد: یک صفحه، یک دکمه روشن/خاموش و یک صفحه نمایش LCD. چندین تنظیمات دم وجود دارد: Fast، Gold، Strong، Over Ice، Cold Brew و My Brew. هنگام استفاده از تنظیمات My Brew، قهوه را می توان با زمان دم کردن (30 تا 60 ثانیه)، دمای دم (توصیه شده بین 197 تا 204 درجه) و سرعت جریان (آهسته، متوسط، سریع) سفارشی کرد. هنگامی که چرخه دم کردن به پایان رسید، ساعت زمان از زمان دم کردن را نشان می دهد.

نکات مثبت:

  • گزینه های مختلف نوشیدنی از جمله یخ و آب سرد
  • سبدهای دو فیلتر
  • بطری حرارتی
  • آبجو دارای گواهینامه SCA

معایب:

  • مخزن آب قابل جدا شدن نیست

قهوه ساز و اسپرسوساز دلونگی مگنفیکا

  • ابعاد: 9.44 اینچ 14.17 اینچ 17.32 اینچ
  • ظرفیت دم کردن: مخزن آب 8 اونس/60 اونس
  • نشانگر رسوب زدایی: دارد
  • قابل برنامه ریزی: بله

اگر می خواهید مهارت های باریستا خود را تقویت کنید، دوستان و خانواده خود را تحت تاثیر قرار دهید و زمان کمتری را در کافی شاپ بگذرانید، قهوه ساز و اسپرسوساز DeLonghi Magnifica Evo را در نظر بگیرید. این دستگاه نه تنها قهوه خوشمزه دم می کند، بلکه می تواند اسپرسو، کاپوچینو، لاته ماکیاتو روی یخ و لاته های سفارشی نیز درست کند. این دستگاه همچنین می تواند آب گرم را برای شکلات داغ و چای پخش کند. سیستم LatteCrema از یک کف کننده دستی برای ایجاد یک اثر هنری تزئینی استفاده می کند و کف کننده را می توان با شیر و شیر معمولی استفاده کرد.

علاوه بر این، این قهوه ساز و اسپرسوساز دارای یک آسیاب مخروطی با تنظیم 13 است، اما می توان از آن دور زد و به جای آن از قهوه آسیاب شده برای تهیه یک قابلمه یا فنجان قهوه استفاده کرد. اگرچه این قهوه ساز و اسپرسوساز قابل برنامه ریزی عملکردهای زیادی دارد، اما استفاده از آن آسان بود. این به خاطر نمادهای لمسی رنگارنگ در بالای قهوه ساز است.

منبع: https://www.architecturaldigest.com/story/the-best-coffee-makers

تحریریه کتب معماران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *