Manica Architecture این هفته از یک استادیوم با نمای شیشه ای رونمایی کرد

این هفته، استودیوی آمریکایی Manica Architecture در Dezeen طرح خود را برای یک استادیوم برای تیم فوتبال Chicago Bears نشان داد که دارای سقف شفاف و دیوار پرده ای شیشه ای در ورودی آن است.

این استادیوم، که قرار است در امتداد دریاچه میشیگان در شیکاگو واقع شود، به عنوان یک پردیس سرگرمی چند منظوره و همچنین میزبان کنسرت ها و سایر رویدادهای ورزشی خواهد بود.

به دلیل قرار گرفتن آن در یک اسکله حفاظت شده توسط حافظان محیط زیست مورد انتقاد قرار گرفته است. Manica انتظار دارد کار ساخت و ساز در ورزشگاه را در تابستان 2025 آغاز کند و در سال 2028 افتتاح شود.

آسمان خراش استون مارتینآسمان خراش استون مارتین
اولین آسمان خراش مسکونی استون مارتین این هفته تکمیل شد

در اخبار آسمان‌خراش‌ها، برند خودروسازی آستون مارتین یک آسمان‌خراش 66 طبقه را در میامی تکمیل کرده است که دارای یک استخر شنا در نزدیکی بالای آن است و شکلی منحنی و مسطح دارد که به بادبان‌های قایق اشاره دارد.

اولین آسمان خراش مسکونی این برند با همکاری خودروساز بریتانیایی و استودیوی معماری Bodus Mian Anger (BMA) طراحی شد و در کنار دهانه رودخانه میامی قرار دارد.

همچنین در میامی، استودیوی معماری SOM آسمان‌خراشی با “ساختار در معرض دید” طراحی کرده است که توسط دو بالکن گسترده تعریف می‌شود و 51 طبقه بالا می‌رود.

خانه Voysey توسط معماران dMFK و Dorrington طراحی شده استخانه Voysey توسط معماران dMFK و Dorrington طراحی شده است
کارخانه ای توسط معمار CFA Voysey توسط استودیوی بریتانیایی dMFK Architects بازسازی شده است.

پروژه های نوسازی نیز در این هفته محبوبیت خود را نشان می دهند. در لندن، معماران dMFK دفتر خانه وویسی را در چیسویک بازسازی و نوسازی کردند.

این ساختمان که در اصل به عنوان یک کارخانه کاغذ دیواری توسط معمار CFA Voysey طراحی شده بود، در فهرست درجه دوم قرار دارد و دارای نمای چشمگیری است که با دقت به “شکوه سابق” خود بازسازی شده است.

در نیویورک، اولین و تنها آسمان خراش Eero Saarinen، معمار فنلاندی، بلک راک، توسط معماران Vocon و معماران MdeAS بازسازی شده است تا به آن کمک کند تا “انتظارات امروز” را برآورده کند.

فاورشم جنوب شرقی نوشته بن پنتریت برای شاهزاده ویلیام و دوک نشین کورنوالفاورشم جنوب شرقی نوشته بن پنتریت برای شاهزاده ویلیام و دوک نشین کورنوال
توسعه مسکن در جنوب شرقی فاورشم اولین در نوع خود برای شاهزاده ویلیام است

شاهزاده ویلیام “به کار پدرش” با توسعه مسکن طراحی شده توسط بن پنتریت “ادامه می دهد”.

این توسعه که قرار است در جنوب شرقی فاورشام، انگلستان واقع شود، حول «مسیرهای پیاده‌روی قدیمی و الگوهای چشم‌انداز» سازماندهی می‌شود و شامل حداقل 875 خانه مقرون به صرفه است.

این سومین ساختمان مسکونی بزرگی است که توسط دوک نشین کورنوال در املاک خود ساخته شده و اولین ساختمانی است که شاهزاده ویلیام از زمانی که شاهزاده ولز شد، رهبری می کند.

مردم در هفته طراحی میلان صف می کشندمردم در هفته طراحی میلان صف می کشند
مدیر مسئول، مکس فریزر، یک قطعه نظر برای هفته طراحی میلان نوشت

در اخبار طراحی این هفته، مکس فریزر، مدیر تحریریه Dezeen، از خود پرسید که آیا هفته طراحی میلان قربانی موفقیت خود شده است یا خیر.

فریزر گفت که صف‌ها «به‌ویژه امسال تند به نظر می‌رسیدند» و این نگرانی را ایجاد کرد که «طراحی به طور فزاینده‌ای از ارائه راه‌حل‌هایی برای نیازهای مردم عادی دور می‌شود و در عوض مقدار نامتناسبی از اشیاء تزئینی برای ثروتمندان تولید می‌کند».

خانه هبریدخانه هبرید
خانه‌ای در هبریدهای بیرونی اسکاتلند در میان محبوب‌ترین خانه‌های Dezeen در ماه آوریل بود

ما پنج خانه برتر خود را برای آوریل این هفته جمع آوری کردیم، که شامل خانه ای لاغر در ژاپن، خانه ای در کانادا که عمداً نیمه کاره رها شد و کلبه ای تنها در هبریدهای بیرونی بود.

دیگر خانه‌های پرخواننده در ماه گذشته یک ویلا در حومه لندن و یک خانه تعطیلات دو در یک در سواحل فنلاند بودند.

نمای بیرونی گالری هنر معاصر افلاطون طراحی شده توسط KWK Promesنمای بیرونی گالری هنر معاصر افلاطون طراحی شده توسط KWK Promes
KWK Promes یک کشتارگاه سابق را به یک گالری هنری تبدیل کرده است

پروژه‌های پرطرفدار این هفته شامل یک کشتارگاه سابق تبدیل به یک گالری هنری با دیوارهای گردان، بازسازی یک خانه ویکتوریایی در لندن و یک دفتر گوشه‌ای توسط استودیوی نروژی Snøhetta است.

آخرین کتاب ما دارای هشت اتاق مهمان نوآورانه است.

این هفته در Dezeen

این هفته در Dezeen جمع بندی منظم داستان های برتر هفته ما است. در خبرنامه های ما مشترک شوید تا مطمئن شوید چیزی را از دست ندهید.

منبع: https://www.dezeen.com/2024/05/04/manica-architecture-glass-fronted-stadium-chicago-bears/

تحریریه کتب معماران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *